Ples u příležitosti 20. letního biologického soustředění Arachne

U příležitosti oslav dvacátého letního soustředění zveme všechny přátelé Arachne na ples, který se odehraje v sobotu 4. 3. 2017 od 19:00 v Praze v Kulturním domě Kyje.

Program
Těšit se můžete zejména na setkání a popovídání s Arachňaty (a přidruženými přáteli) napříč generacemi. K tanci a poslechu zahraje ve velkém sále kapela Medium, bude prostor k povídání a vzpomínání nad fotkami, v průběhu celého večera nebude nouze o nejrůznější překvapení, hlady a žízní nebudete trpět díky propojení sálu s restaurací Šimanda.

Lístky lze rezervovat níže za cenu 150,- Kč
- děti do 10 let mají vstup zdarma
- rezervace pouze do 20. 2., platba převodem na účet
- údaje k platbě převodem se zobrazí po vyplnění formuláře
- lístky bude možné pořídit i na místě, avšak za vyšší cenu 250,- Kč

Doprava
Kulturní dům je hned vedle zastávky vlaku Praha-Kyje (mapa), z Masarykova nádraží se tam dostanete vlakem za 14 minut, popřípadě můžete využít spojení autobusem na zastávky Kyje či Nádraží Kyje (z metra linky A nebo B). KD je dobře dopravně dostupný i v pozdních večerních hodinách, takže se nemusíte bát, že byste se nedostali domů.

Přespání v Praze
Pro přespolní kamarády Arachne jsme vytvořili tento dokument, kde lze nabídnout ubytování na noc ze soboty na neděli/poptat se po přespání u pražských Arachňat.

Pro aktuální informace o programu sledujte tuto stránku nebo Facebookovou událost. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište na email kodulka@gmail.com (předmět: Ples Arachne).
Rezervace vstupenek

  •  (à 150 Kč)
  • Celková cena:  Kč.
  • Pouze člověk zaškrtne toto pole.